کاندوم برای جلوگیری مناسب هست ؟

تست کیفیت کاندوم ها

یکی از راه shy;های مؤثر پیشگیری از بارداری و بیماریshy; های مقاربتی استفاده از کاندوم است. اغلب برندهای کاندوم، ایمن هستند اما برخی از آنها به نسبت دیگر برندها تأثیر کمتری دارند و شاید نحوه استفاده از کاندوم ها نیز، اندکی با یکدیگر متفاوت باشند.

استفاده از کاندوم یکی از رایجshy; ترین شیوه shy;های پیشگیری از بارداری است. کاندومshy; هایی که از جنس لاتکس، پلی سوپرین یا پلی اورتان تولید شده اند، به خوبی از بارداری یا انتقال بیماری shy;های مقاربتی پیشگیری میshy;کنند.

بسیاری از برندهای تجاری سازنده کاندوم ایمن و مورد تأیید سازمان غذا و دارو آمریکا (FDA) هستند. با این حال، باید مراقب برند های جدید و انواع طبیعی آن باشید، چرا که ممکن است به اندازه دیگر کاندوم shy;ها مؤثر نباشند.

در این مقاله، به شناسایی ایمن shy;ترین کاندوم shy;ها میshy;پردازیم و نکاتی را در مورد نحوه استفاده از آن ها بیان میshy;کنیم تا بیشترین میزان محافظت را داشته باشند.

نگهداری کاندوم ها

اپلیکیشن مینت

آیا کاندوم روش مناسبی برای جلوگیری است؟
شاید اولین چیزی که بعد از شنیدن جلوگیری از بارداری به ذهنتان بیاید، استفاده از کاندوم است. اما واقعا همیشه باید از کاندوم استفاده کرد؟ برای استفاده از کاندوم چه شرایطی را باید در نظر بگیریم؟

باید بگوییم که روش های جلوگیری از بارداری، تنها به کاندوم مربوط نمی شوند و تعداد زیادی روش های جلوگیری مانند آی یو دی، قرص و . وجود دارند. در انتخاب روش های جلوگیری باید اولا شرایط خود و همسرتان را در نظر بگیرید و بعد از آن تمایلاتتان را نیز در نظر بگیرید.

اولین نکته ای که باید در انتخاب روش های جلوگیری از بارداری در نظر بگیرید، این است که در آینده چه برنامه ای برای بارداری دارید.

بلافاصله پس از قطع استفاده از روش جلوگیری می خواهید باردار شوید؟
پس از قطع استفاده از روش جلوگیری، عجله ای برای بارداری ندارید؟
هرگز قصد بارداری ندارید؟
چرا باید این نکات را در نظر بگیریم؟ چرا که پس از قطع استفاده از برخی روش های جلوگیری، بلافاصله قدرت باروریتان برنمیگردد و ممکن است 3 ماه تا یک سال زمان نیاز داشته باشید.

همچنین باید بررسی کنید که معیار پیشگیری از بیماری های مقاربتی برایتان مهم است یا خیر و همچنین آیا از پماد های واژینال خاصی استفاده می کنید یا خیر. چرا که ممکن برخی از پماد ها موجب پارگی لاتکس کاندوم شوند.

همچنین شرایط و سوابق پزشکیتان را نیز باید بررسی کنید. بنابراین انتخاب روش جلوگیری مناسب، آن چنان که فکر می کنید کار ساده ای هم نیست و باید بسیاری از نکات را در نظر بگیرید.

برای آنکه در انتخاب روش جلوگیری از بارداری دچار سردرگمی نشوید، تصمیم گرفتیم بخشی را با عنوان انتخاب بهترین روش جلوگیری از بارداری به اپلیکیشن مینت اضافه کنیم تا با پاسخ دادن به یک سری از سوالات آن، بتوانید تمام نکات ضروری در انتخاب روش جلوگیری را در نظر بگیرید و در نهایت بهترین روش جلوگیریتان را انتخاب کنید.

راهنمايي نكردن همسر درباره رابطه جنسي

کاندوم برای جلوگیری مناسب هست ؟

کاندوم ,جلوگیری ,روش ,های ,استفاده ,بارداری ,استفاده از ,در نظر ,از بارداری ,از کاندوم ,روش جلوگیری ,برای جلوگیری مناسب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
sonali kahrobatrayaneh tildarayaneh sitsoo wigsyneed qshm pichaktbute skinvoolerr shivanrayaneh fariba21